МЕНЮ


30 листопад 2015 - 14:15

Міський голова Андрій Райкович оголосив тиждень генерального прибирання в Кіровограді


У Кіровограді оголошується Тиждень чистоти. Відповідне доручення про організацію в обласному центрі днів благоустрою території надав міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 30 листопада.

Місто сьогодні знаходиться не у найкращому стані, - акцентував увагу учасників наради очільник міста. – На тротуарах багато зібраного і невивезеного листя, зовнішні рекламні носії у неприглядному стані, території закладів, установ і організацій потребують негайного прибирання, доки дозволяють погодні умови. Є тиждень часу, щоб вичистити Кіровоград від в’їздів до центру.

Окрему увагу Андрій Райкович звернув на діяльність підприємств комунальної сфери. Усі ремонтні роботи, пов’язанні з розриттям землі мають закінчуватися благоустроєм території. У місті не буде жодної розритої і покинутой ями – це стане законом для усіх комунальників, наголосив Андрій Райкович.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40219 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua