МЕНЮ


31 жовтень 2016 - 17:05

Міський голова ремонтом другого корпусу музичної школи задоволений


Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович перевірив якість виконання ремонтних робіт у другому корпусі музичної школи №1. Результатом залишився задоволеним, про що повідомив сьогодні, 31 жовтня на апаратній нараді.
- Будівельники впоралися із поставленими завданнями на відмінно, і це при тому, що ситуація була аварійною. Вони зробили просто чудові підлогу, стелю, замінили вікна, все - по-сучасному, якісно. Тепер слід ще облаштувати сходові марші (як повідомив на нараді начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч, найближчим часом це буде зроблено, планується застосувати граніт - від авт.). Викладачі, коли я приїхав, дякували за те, що в школі тепло, що поліпшилися їх умови праці.
Наступного року ми почнемо вже ремонт у першому корпусі музичної школи. Підійти до цього треба зважено, адже йдеться про памятник архітектури.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35399 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua