МЕНЮ


29 серпень 2012 - 17:46

Майбутні агенти з митного оформлення здають іспити


Напередодні начала нового учбового року в Кіровоградській митниці здають іспити майбутні агенти з митного оформлення, що у подальшому надасть їм змогу оформлювати будь-які митні декларації для переміщення міжнародних вантажів.

Агентом з митного оформлення може бути працівник фірми, що надає брокерські послуги, який відповідає кваліфікаційним вимогам та отримав кваліфікаційне посвідчення.

Щоб отримати таке посвідчення потрібно здати кваліфікаційний іспит.

Тому, за зверненнями представників компаній ПП «Армада-Плюс» та ТОВ «Форвард ЗЕД» для підтвердження знань у галузі митної справи та отримання кваліфікаційного посвідчення митницею були проведені такі кваліфікаційні іспити. Дане посвідчення дозволить Агентам розпочати декларування товарів у будь-якому митному органі України.

Іспити проводилися в режимі on-line з Центром підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології Держмитслужби у формі тестування за єдиною програмою протягом 3-х годин та містили 100 запитань. Якщо кандидат набрав не менше 60 балів, то екзамен вважається складеним.

Представники даних підприємств отримали позитивні оцінки та з дня отримання кваліфікаційного посвідчення зможуть самостійно розпочати декларування товарів.

Кваліфікаційні іспити, що проводила Кіровоградська митниця для представників підприємств області, є нагальною необхідністю для них у подальшому розвитку бізнесу та зовнішньоекономічних зв’язків.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41052 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua