МЕНЮ


23 листопад 2010 - 10:39

Майже 5 мільйонів гривень вирішила зекономити на державі директорка приватного підприємства


Наразі, вона навіть надала копії платіжних доручень, про нібито перераховані кошти на рахунок полтавських підприємців. Та податкові міліціонери було встановили, що товариство з обмеженою відповідальністю з м. Полтава жодних фінансово-господарських операцій з кіровоградським підприємством не мало. Навіть більше, зазначене платіжне доручення до банківської установи не надавалось та перерахування по ньому коштів не проводилось. Таким чином, кіровоградська леді ухилилась від сплати податків на загальну суму у 4,7 млн. грн.

За словами Віталія Заітова, начальника слідчого відділу податкової міліції ДПА у Кіровоградській області, за умисне ухилення від сплати податків на зловмисницю чекає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36758 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua