МЕНЮ


23 квiтень 2021 - 19:38

МакДональдз у 2022 році відкриє ресторан у Кропивницькому
МакДональдз відкриє у місті перший заклад із сучасним дизайном та облаштує міський сквер. МакДональдз у Кропивницькому створить близько 200 робочих місць

Скоро в обласному центрі з’явиться перший ресторан МакДональдз. Він розташується на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковій частині центрального скверу. Заклад буде одноповерховим та матиме 120 посадкових місць в залі та 100 – на терасі. У ресторані облаштують дві лінії МакДрайву та зону МакДелівері (доставки). Відкриття ресторану планується на 2022 рік.

Будівля ресторану буде інтегрована в міський ландшафт з максимальним збереженням зеленої зони. Крім того, компанія планує провести реконструкцію та оздоблення всього скверу: додатково висадить більше 60 дерев, кущі та ялини, зробить пішохідні доріжки, облаштує лавки для відпочинку. Відтак прогулянкова зона у сквері значно розшириться.

“Ми розуміємо хвилювання містян щодо відкриття ресторану в сквері. Тому максимально подбаємо про збереження зеленої зони. Ми щиро радіємо, коли громада — не просто спостерігач, а й активний учасник суспільного життя. МакДональдз — це компанія, яка турбується про громади і довкілля. Маючи досвід в облаштуванні абсолютно різних місцевостей, ми з усією серйозністю підходимо до благоустрою території, покращуючи зручність, доступність та затишок для усіх мешканців міста. Зараз МакДональдз представлений 98 ресторанами у 21 місті України. Тож ми сподіваємося, що появу МакДональдз вітатимуть жителі Кропивницького”, – розповів директор з розвитку МакДональдз в Україні Віталій Стефурак. Компанія також представила проєкт візуалізації будівлі ресторану і прилеглої території. Усі будівельні дозволи отримані відповідно до встановлених законом процедур.

Компанія також інвестуватиме у розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками, сприятиме розвитку інфраструктури з сортування та переробки відходів у місті.

”Ми сподіваємось на відкриття ресторану МакДональдз у Кропивницькому, адже це забезпечить нові робочі місця, інвестиції та сприятиме розвитку нашого міста. Це також важливий сигнал для інших потенційних інвесторів звернути увагу на наше місто”, – наголошує міський голова Кропивницького Андрій Райкович.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37629 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua