МЕНЮ


1 червень 2012 - 17:47

Мала архітектурна реФорма


На площу Богдана Хмельницького для знесення вже давно закритої торговельної точки минулої п’ятниці прибули представники всіх відпові- дальних служб – від управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради до правоохоронців та комунальників. Демонтаж кіоску, який попередньо був знеструмлений, відбувся спокійно та організовано. Власник, якого неодноразово попереджали про те, що його кіоски займають землі територіальної громади незаконно, присутній не був.

Як пояснила начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова, по місту кіосків ПП "Інгуша" – 47. Всі вони встановлені незаконно, адже договір на оренду земельних ділянок цим власником закінчився ще в 2004 році.

– Ми неодноразово звертались до цього підприємця, вимагали власними силами прибрати ці кіоски, – зазначила Тетяна Олександрівна. – Останнє попередження йому було направлено 23 травня цього року, чому є документальне підтвердження. Він не відреагував. Тому ми демонтуємо ці споруди. Вони будуть вивезені на територію комунального підприємства "Трест зеленого господарства". Про місце знаходження кіосків власнику повідомлено у письмовій формі. Тож у будь-який час він зможе їх забрати.

Зрозуміло, що за один день неможливо знести всі незаконно встановлені торговельні об’єкти, тому робота триватиме. Уже є і проект положення про демонтаж тимчасових споруд з урахуванням наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, незабаром він буде винесений на розгляд депутатів міської ради.

Усього у п’ятницю було прибрано чотири кіоски ПП "Інгуша" – крім того, що на Богдана Хмельницького, ще біля готелів "Київ", "Україна", а також поряд з "Укртелекомом".

Фото Ігоря ДЕМЧУКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34759 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua