МЕНЮ


24 жовтень 2011 - 14:01

Малюк хотів зігріти постіль та ледь не спалив квартиру


О 20:12 20 жовтня до служби «101» смт Смоліно Маловисківського району надійшло повідомлення про пожежу домашніх речей у квартирі житлової п’ятиповерхівки. На місце події виїхали пожежні-рятувальники, які швидко здолали вогонь. Про це повідомляє прес-служба УМНС України в області.

Причиною пожежі стали пустощі дворічного малюка та легковажність його матері, яка на деякий час випустила малюка з поля зору. Хлопчику ж у цей час до рук потрапила запальничка, от розсудливий малюк і вирішив зігріти з її допомогою постіль перед сном. Мама в цей час на кухні готувала вечерю. Відчувши запах диму, вона кинулася у кімнату. Хлопчик злякано-винувато стояв осторонь, а ліжко перетворилось на вогнище. Жінка схопила дитину на руки та побігла до сусідів викликати рятувальників.

Цікаво, що після ліквідації пожежі її винуватець так і тримав у ручках запальничку.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду. Слідкуйте, щоб у зону легкого доступу для малечі не потрапляли сірники та інші небезпечні предмети.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39188 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua