МЕНЮ


21 вересень 2012 - 16:31

Медичне обстеження вже пройшло понад шість тисяч кіровоградців


У Кіровограді триває медико-соціальна акція "Здорові жителі – здорове місто", яка була започаткована місцевою владою в рамках програми "Центральний регіон-2015 у квітні 2011 року.

Минулого тижня медики приймали жителів селища Нового у приміщенні відділення загальної практики – сімейної медицини. Як повідомив завідуючий відділенням Олександр Матієшин, за перших три дні було оглянуто 250 осіб і з кожним днем кількість людей збільшувалася. І це не дивно, адже медогляд проводиться безкоштовно. У відділені вели прийом невропатолог, окуліст, хірург, спеціаліст з ультразвукового обстеження. Тут можна було зробити кардіограму, флюорограму, необхідні аналізи та відвідати сімейного лікаря.

Загалом, протягом 2012 року в рамках акції медичні огляди пройшло вже понад 6,5 тисячі кіровоградців, зазначила заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова. Такі медогляди допомагають вчасно виявити захворювання, а також попередити виникнення серцево-судинних та онкологічних хвороб. За словами Тамари Беспалової, з боку влади робиться все можливе, аби якомога більше людей залучити до цієї акції. Триває постійна співпраця з головами квартальних комітетів, керівниками КРЕПів та ЖЕКів, правоохоронними органами, депутатами міської та районних рад. Акцію в селищі Новому активно підтримав депутат Кіровоградської міської ради Василь Дзядух.

Завдяки таким медичним оглядам люди похилого віку, які самостійно не можуть дістатися до лікувального закладу, отримали можливість пройти необхідні обстеження.

Міська влада та працівники охорони здоров’я сподіваються, що і надалі медогляди будуть такими ж злагодженими та результативними.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40363 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua