МЕНЮ


5 березень 2010 - 08:34

МЕШКАНЦІ КІРОВОГРАДА ЗАБОРГУВАЛИ ВОДОКАНАЛУ ПОНАД ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ


– 15 січня 2010 року керівництво підприємства "Дніпро–Кіровоград" на сесії обласної ради порушило питання про підвищення тарифу на дніпровську воду КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", депутати обласної ради підтримали цю пропозицію, – нагадала Валентина Вікторівна. – Якщо раніше один кубічний метр дніпровської води для нас коштував 1,23 гривні, то зараз – 1,69 гривні. У результаті щомісяця ми повинні додатково віднайти близько 800 тисяч гривень. Варіантів виходу із ситуації, що склалася, лише два – підвищення тарифів на воду для населення або виділення з міського бюджету дотації на покриття різниці в тарифах (а це близько 10 мільйонів гривень на рік).

На розгляд управління економіки, інвестицій, зовнішньоекономічного розвитку та комунальної власності Кіровоградської міської ради підприємство подало нові розрахунки тарифів. За словами Валентини Єременко, старий тариф водоканал просить відкоригувати лише за трьома складовими собівартості – дніпровської води, електроенергії, яка подорожчала з 58 до 77 копійок за кіловат, та мінімальної заробітної плати (у чинний тариф закладена мінімальна заробітна плата в розмірі 602 гривні, тоді як зараз вона становить 744 гривні). Водоканал пропонує тариф встановити у такому розмірі: за водопостачання – 3, 86 гривні за кубометр (нині – 3 гривні 9 копійок), за водовідведення – 2,61 гривні (зараз – 2 гривні 29 копійок), повідомила Валентина Єременко.

Учасники прес-конференції звернули увагу також на той факт, що заборгованість населення за послуги КП "Водопровідно-каналізаційне господарство" становить близько трьох мільйонів гривень без нарахування за січень 2010 року. Працівники КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство" проводять роботу із неплатниками: відключають від водопостачання та водовідведення, подають судові позови (зараз на розгляді у судах – 413 позовів, задоволено 227). Однак кіровоградці повинні й самі усвідомлювати: лише своєчасна оплата послуг гарантуватиме те, що вони матимуть воду в своїх оселях.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧ, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34889 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua