МЕНЮ


8 листопад 2013 - 10:53

"Мистецькі вихідні" тривають!


Незважаючи на те, що літо закінчилося, акція "Мистецькі вихідні" триває. Так, 25 жовтня у пабі “Ла-Манш” пройшов концерт відомої рівненської панк-рок-групи “Брем Стокер”.

Важко передати емоції, що вирували у пабі під час виступу цих надзвичайно харизматичних рокерів. Після того, як аудиторію розігріли затяті кіровоградські диверсанти "Поза счастья", вечір однозначно перестав бути млосним, а ментальна температура в приміщенні стрімко піднялася вгору. Справжнє шоу розпочалось, коли на сцену вийшли "стокери". Натовп під сценою вимахував у повітрі кулаками, складеними в фірмову "козу", колонки весь час норовили виповзти у глядацький зал. А ще глядачів запросили на сцену під час виконання композиції "Суліко".

Акція триває. Її організатори щотижня будуть раді вітати Кіровоградців та гостей міста на різних закритих майданчиках, розташованих не лише по вулиці Дворцовій, а по пабах, кафе, галереях, концертних та спортивних залах усього міста.

Організатори також нагадують, що чекають на свіжі ідеї та на талановитих кіровоградців. З ідеями, ініціативами й пропозиціями звертайтесь до інформаційно-ресурсного центру за адресою: вул. Дзержинського 53-а, телефон: (0522) 32-16-62, e-mail: irc_kr@ukr.net.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40914 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua