МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 11:54

Молодіжна рада працює по-молодіжному активно


Навесні цього року при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради було створено молодіжну раду, до якої увійшли активісти студентських та молодіжних громадських організації міста. Хоча діє вона лише шість місяців, однак раді вдалося досягти відчутних результатів у своїй роботі. Про них розповів голова ради депутат Кіровоградської міської ради Андрій Кур’ян.

– Уперше влада звернула увагу на проблеми молоді, – зазначив він. – Зокрема, на необхідність пільгового перевезення студентів. Саме це питання було порушене на першому молодіжному форумі, що відбувся майже відразу після створення ради.

Голова молодіжної ради ініціював зустріч з першим заступником міського голови Василем Дзядухом та директором ВАТ "Автобусний парк 13527" Анатолієм Головановим. Результатом цих переговорів стало подання пакету документів на розгляд виконкому, а вже на початку жовтня на 18-ти маршрутах міста були введені проїзні квитки для студентів та учнівської молоді.

Долучалася молодіжна рада і до проекту "Майдан’s", який так полюбили кіровоградці та який став своєрідним показником того, наскільки продуктивною може бути спільна робота влади й молоді. СМС-голосування та зібрання на площі Кірова для підтримки майдансерів – лише частина заходів, проведених організацією "Молоді регіони", де проявили себе і члени молодіжної ради.

Тісна співпраця з "Молодими регіонами" позитивно вплинула і на проект, до реалізації якого молодіжна рада має безпосереднє відношення, – фестиваль "Студентська республіка". Завдяки підтримці та особистій участі першого заступника голови облради Олександра Шаталова більше 200 осіб змогли поїхати до Карбівки, де він проходив. За усі роки проведення це була наймасовіша студреспубліка, адже, окрім ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, до участі були запрошені медичний коледж імені Мухіна та машинобудівний коледж КНТУ. Фестиваль, програма якого була насичена цікавими й різноманітними заходами, викликав значний резонанс серед молоді. Близько місяця кіровоградські студенти буквально жили ним – ділилися враженнями, обговорювали у соціальних мережах.

Загалом, у ВНЗ молодь завжди була і є активною. Студради і студпрофкоми щомісячно виступають ініціаторами різноманітних концертів та зустрічей. Варто зазначити, що не завжди ці події несуть суто розважальний характер. Наприклад, на початку жовтня з ініціативи студради і студпрофкому КНТУ був проведений благодійний вечір на підтримку онкохворої Анастасії Глущенко. Силами студентів було зібрано близько трьох тисяч гривень.

Тепер у планах голови молодіжної ради – відродити міський чемпіонат КВК. Вже у середині листопада в приміщенні кібернетико-технічного коледжу пройде перша гра, участь у якій братимуть десять команд. На думку Андрія Кур’яна, КВК цікавить молодь тому, що у місті відбувається замало заходів подібного масштабу. У першу чергу – через нестачу коштів у міському бюджеті. Саме через це для реалізації даного проекту члени молодіжної ради самостійно взялися за пошук спонсорів та небайдужих людей.

Також молодіжна рада планує запросити на своє засідання міського голову Олександра Саінсуса з метою налагодження конструктивного діалогу й обговорення ряду питань. Серед них – залучення членів ради до розробки загальноміської програми по роботі із молоддю, створення бази для проведення міських молодіжних заходів й таке інше.

– Про все це необхідно говорити і разом вирішувати, – зазначив Андрій Кур’ян. – Ультиматумів з нашого боку не буде. Ми хочемо спільно з міською владою вирішувати усі існуючі проблеми молоді. Ця влада працює рік, а молодіжна рада – півроку. Але навіть за такий невеликий термін вже є певні досягнення, і на цьому ми не зупинимося.

У планах голови ради – ще багато цікавих проектів, необхідних для того, щоб зламати нав’язану кіровоградцям думку, що молодь покинута напризволяще. Об’єднавши зусилля влади та активістів молодіжних організацій, молодь матиме змогу плідно працювати над власним розвитком, покращенням іміджу обласного центру та подоланням негативних стереотипів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39855 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua