МЕНЮ


3 червень 2010 - 22:47

Мрія маленької Маргарити здійснилася


Окрім того, що вона успішно навчається у загальноосвітній школі, вона ще й опановує мистецтво гри на баяні та акордеоні у музичній школі № 1. Саме викладач Маргарити Лариса Макієнко зрозуміла мрію дівчинки та наполегливість, з якою та йшла до її здійснення.

І Маргарита не просто мріяла отримати фото, яке закарбує один із яскравих моментів її дитинства. Вона готувалась до такої миті.

– Я не можу бути гіршою за інших, я повинна стати кращою, – зізналась дівчинка. – Володимир Тихонович запитає мене про навчання, і я відповім, що буду навчатись ще краще!

Маргарита більше року готувалась до зустрічі із міським головою, зібрала свої найкращі малюнки в альбом, щоб при зустрічі вручити йому цей подарунок.
Також дівчинка дуже добре знає історію рідного міста, сьогодення своїх земляків-кіровоградців, обізнана з діяльністю нинішнього міського голови. Тому дорослим залишалось лише допомогти юній школярці втілити мрію у життя, розповісти міському голові про таку дівчинку Маргариту Устіловську, про її дитяче бажання.
Володимир Пузаков відгукнувся на пропозицію та призначив час для зустрічі. І вона відбулась попри величезну зайнятість очільника міста. Він люб’язно зустрів маленьку кіровоградку, сфотографувався з нею, розпитав про її успіхи та побажав й надалі наполегливо втілювати свої мрії у життя. Також Володимир Пузаков зазначив, що саме такі діти – майбутнє нашого міста, запорука його успішного розвитку та розквіту.

Сподіватимемось, що Маргарита на все життя запам’ятає зустріч із міським головою. Її очі випромінювали радість від здійснення мрії. Може, і нам, дорослим, потрібно навчитись так мріяти та втілювати власні прагнення у життя, незважаючи на всі життєві перешкоди.

Промайнула думка, що, можливо, є й інші діти з такою ж мрією, а запорукою її реалізації стане відмінне навчання у школі, успіхи у спорті, творчості. Нагородою для них будуть зустріч із міським головою, фото на згадку – як визнання цих досягнень. Може, таких дітей, як Маргарита, стане більше? Просто їх варто надихнути на таку мрію, за досягнення якої потрібно поборотись.

О. ЧУБУК3 червень 2010 - 16:36
Людмила (вст)

Фото з міським головою Пузаковим, це дуже просто, а ось Новорічна мрія маленької Аніти Москалюк так і не здійснилася, вона живе в таких жахливих умовах, що міському голові і не снилось, а все тому що чиновники, яким доручили розібратись з винуватцями дитячої безвиході чомусь вважають, що люди живуть і в гірших умовах як зазначено в одній із статей Вечірки. А те що замовчуються злочинні дії робітника КРЕПу № 10 який піймався на хабарі якраз тоді, коли цій дівчинці було холодно, і який і є тим Великим дядею, який торгував кімнатами в гуртожитках. Хотілось би щоб подякувати міському голові змогла і Аніта Москалюк, коли Володимир Тихонович все таки допоможе їй покращити свої житлові умови, адже не за горами знову зима.

4 червень 2010 - 11:36
Людмила (вст)

До речі успіхи у спорті та успішне навчання є і в дівчинки Аніти Москалюк, то як щодо здійснення її мрії не замерзати в своєму житлі, та мати хочаб мінімальні умови проживання, адже в одній кімнаті їх живе четверо, а в гуртожитку є зачинені кімнати в яких ніхто не проживає, чи та квартира, яку побудував для продажу на підставну особу робітник КРЕПу № 10, чи ті побудовані квартири в гуртожитку на які ордери в 2009 році рішенням виконкому згідно листа-відповіді № о/п 4324 від 03.09.09 р. не видавалися, а самі ордери з'явилися по сфабрикованих договорах?

9 червень 2010 - 12:49
Людмила (вст)

Володимире Тихоновичу, я вже не знаю, як достукатись до Вашого серця, адже від Вашого вольового рішення залежить, здоров'я дівчинки яка з народження живе в кімнатці де немає сонця, де взимку дуже холодно. Все можна зрозуміти, немає грошей на житло для ось таких сімей, але я не можу зрозуміти, чому Ви вірите отим комісіям, які не хочуть від Вашого імені з'ясувати всі обставини захоплювання кімнат керівництвом КРЕПу № 10 (в гуртожитку "живуть" безталанні дітки нач. цього КРЕПу) і т.д, то чи це не злочин перед дітьми, для яких немає місця в житлі, в якому вони прожили з дня народження. Потрібно тільки розібратись чесно, і забрати продані кімнати для тих кому воно вкрай необхідне.
З повагою, Людмила Кириченко

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36829 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua