МЕНЮ


23 березень 2018 - 09:48

Муніципальну реформу впроваджували активно


15 березня відбулася підсумкова конференція, присвячена реалізації проекту USAID «Муніципальна реформа в Україні». Міська рада Кропивницького отримала подяку за ефективну співпрацю та активну участь у реалізації завдань, передбачених цим проектом.
Міська рада Кропивницького та агенція USAID підписали торік меморандум щодо співробітництва в рамках технічної допомоги з проведення енергоаудитів та енергосканування 40 будівель бюджетної сфери і підготовки попередніх техніко-економічних обґрунтувань.
За словами директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Андрія Паливоди, загалом, за рахунок міжнародної технічної допомоги в рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» у місті проведено 19 енергоаудитів, 10 з них – для будівель бюджетних закладів та 9 – для будівель ОСББ. Також виконано 31 енергосканування будівель бюджетних закладів.
– За результатами співпраці наприкінці грудня 2017 року фахівці ПП «ЕСКО “ЕнергоІнжиніринг» презентували попереднє техніко-економічне обґрунтування термомодернізації бюджетних закладів Кропивницького, яке дало змогу визначити технічний стан будівель для залучення інвестицій і підвищення їх енергоефективності, – зазначив Андрій Паливода. – Матеріали, отримані від проекту USAID, стануть невід’ємною частиною комплексного енергетичного паспорта Кропивницького.
Ігор ШОСТАКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37275 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua