МЕНЮ


25 червень 2010 - 15:53

НІМЦІ ДБАЮТЬ ПРО СВОЇХ ЗАГИБЛИХ


З нагоди цієї дати 18 вересня наше місто відвідає численна делегація родичів та нащадків загиблих вояків, представників посольства Федеративної Республіки Німеччини, інших державних та громадських організацій, щоб вклонитися праху солдатів, адже християнські традиції велять з повагою ставитись до всіх полеглих не залежно від приналежності до воюючої сторони.

З метою вирішення організаційних питань із міським головою Володимиром Пузаковим зустрівся директор представництва в Україні Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями Хансом Ульріхом Шрадером. Іноземний гість зазначив, що вони планують цього літа провести ексгумацію останків німецьких солдат, які поховані на території Фортечних валів (за різними підрахунками, їх там залишилось від сорока до сотні) з наступним перенесенням їх на кладовище в селі Крупському. Щодо проведення подібних заходів в Україні існує ряд документів, що, як виявилось, суперечать у тій частині, якої пори року проводити ексгумацію. Тож остаточне слово – за органами місцевого самоврядування. І як зазначив Володимир Пузаков, після погодження питання з відповідними міськими структурами, включаючи санітарні та комунальні служби, буде прийнято остаточне рішення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35879 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua