МЕНЮ


22 листопад 2013 - 14:47

На базі обласної лікарні відкриють опіковий центр


На оперативній апаратнній нараді в облдержадміністрації йшлося про освоєння державної субвенції на будівництво.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва ОДА Олександр Мільто, до кінця року планується завершити ремонтні роботи в обласних госпіталі, філармонії і на окремих об’єктах в обласній лікарні.

Серед об’єктів будівництва на майбутнє, роботи по яких потребуватимуть державної субвенції, голова ОДА Андрій Ніколаєнко виділив опіковий центр, який планують створити на базі обласної лікарні. Керівник області наголосив, що потреба у такому центрі дуже велика, тому роботи необхідно розпочинати якнайшвидше, в ідеалі – вже з наступного року. Попередня документація по даному об’єкту є, тепер необхідно подбати, щоб у державному бюджеті було закладено фінансування робіт. Не меншої уваги потребує й дитяча обласна лікарня. Комплекс ремонтних робіт, що наразі потребує лікувальний заклад, також має бути детально проаналізований із розробкою подальшого плану дій.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39234 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua