МЕНЮ


7 жовтень 2016 - 09:08

На фізкультуру – в оновлені спортзали


П’ятого жовтня після капітальних ремонтів спортивних залів НВО № 6 та № 8 у Кропивницькому відбулося їх врочисте відкриття за участі міського голови Андрія Райковича і керівника міського управління освіти Лариси Костенко. До кінця осені заплановано полагодити ще п’ять шкільних спортивних залів.
У шостій школі будівельники кардинально змінили на краще приміщення для занять фізкультурою і спортом: замінили дерев’яні вікна на металопластикові, на дерев’яну підлогу поклали вологостійку міцну фанеру та спеціальний спортивний лінолеум, встановили нові освітлення, вентиляцію та систему опалення, пофарбували стіни водостійкою фарбою. А ще на одній зі стін прикріпили стенд для занять скелелазінням і на двох із них – м’яке покриття задля уникнення травм школярів під час спортивних ігор.
Для восьмої школи капітальний ремонт спортивного залу став першим за 26 років її існування. Будівельники розпочали працювати там два місяці тому. Вони замінили вікна, відремонтували стіни, стелю і підлогу, прочистили вентиляційну систему.
Андрій Райкович вручив директорам обидвох шкіл сертифікати на придбання спортивного обладнання.
– Ми завершили ремонти в двох спортивних залах. Тепер вони – сучасні, комфортні, зручні для занять фізкультурою і спортом, – зазначив міський голова. – І це не лише комфорт для вчителів та учнів, а й запорука здоров’я дітей…
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
фото Олега ШрамкаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35718 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua