МЕНЮ


21 квiтень 2010 - 15:24

На Кіровоградщині міліціонер захистив підлітка від розлюченого пса


Події розгорталися наступним чином. Двоє неповнолітніх віком 13 і 17 років вийшли в місто вигуляти собаку своїх знайомих, які перебували у від’їзді. Спочатку все було нормально, та через деякий час пес почав вести себе неадекватно – став кидатись на хлопців. Старший юнак намагався втекти від собаки, добіг до садиби місцевих жителів та переліз через паркан. Це його і врятувало. Розлючений бультер’єр встиг лише порвати на ньому одяг.

Побачивши, що відбувається, господиня негайно зателефонувала до міліції. В цей час пес накинувся на іншого хлопця та почав його кусати. Після цього, кинувся бігти до працівників міліції, які саме прибули на місце події. Не вагаючись ні секунди та діючи згідно ст. 15 Закону України «Про міліцію», один із правоохоронців здійснив два постріли на ураження. Тварину було знешкоджено.

Потерпілого неповнолітнього з численними укушеними ранами руки, обличчя та шиї доставлено до місцевої лікарні, де йому надано медичну допомогу. Загалом хлопцю пощастило, адже розлючений пес просто дивом не зачепив сонної артерії. Інший учасник пригоди відбувся переляком і зіпсованим одягом.
За даним фактом Олександрійський міський відділ міліції проводить перевірку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36981 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua