МЕНЮ


21 вересень 2012 - 15:12

На Кіровоградщині ще одна дитина отруїлася грибами!


19 вересня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні зі Світловодської ЦРЛ у важкому стані потрапила десятирічна жителька Світловодська, повідомляє прес-служба ТУ МНС України в області.

Три дні тому її дідусь назбирав у лісі грибів, з його слів: маслюків, білих, сироїжок, зеленушок, зонтиків. Бабуся відварила «впольоване» грибне різноманіття та приготувала кілька смачних страв, якими ввечері смакувала уся родина (бабуся, дідусь, мати та дочка). Підступний лісовий делікатес вклав на лікарняне ліжко спочатку матір: їй стало зле наступного дня на роботі у Кременчуці. Жінка звернулась до лікарні, де їй надали допомогу, зробили аналізи та з’ясували, що загрози її життю немає, і відпустили додому.

Цього ж дня у школі недобре стало і її 10-річній доньці: почалась блювота, з’явився розлад шлунку. Вчителі відправили дівчинку додому. Два дні бабуся самостійно намагалась полегшити стан дитини. Коли покращення так і не настало, рідні викликали «швидку», проте так і не зізнались лікарям, що причиною недуги можуть бути гриби. Що кілька днів тому вечеряла грибами, лікареві інфекційного відділення розповіла сама дівчинка. Після чого її терміново відправили до реанімації та викликали лікаря з обласної лікарні. За негативними результатами аналізів печінки дівчинку відправили до обласної лікарні.

Світловодська родина припустилась трьох помилок: по-перше, і найголовніше, попри заборону все ж назбирали дикорослих грибів, по-друге, нагодували ними дитину, чого категорично не слід було робити, і, по-третє, пізно звернулись до лікарні та приховали від лікарів факт споживання грибів, що потрібно було зробити у першу чергу.

Будьте обережні – цінуйте своє життя і здоров’я!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40045 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua