МЕНЮ


31 сiчень 2011 - 15:21

На Кіровоградщині торговий агент одного з підприємств «не доніс» у касу 20 тисяч гривень


Молодий чоловік працював торговим агентом на одному з приватних підприємств, що займається поставками у магазини міста Кіровограда продуктів харчування. Він брав замовлення на чай, каву і цукерки та за все це гроші у магазинах, а за деякий час привозив товар. Керівництво підприємства постійним клієнтам дозволяло розраховуватись за товари не одразу, давали відстрочку на тиждень. Цим і вирішив скористатись торговий агент.

Товар чоловік справно постачав замовникам, а от гроші періодично клав собі до кишені. Суми таких «підзаробітків» були різними від 20 до 800 гривень за один раз. За кілька місяців торговий агент не «доніс» у касу підприємства 20 тисяч гривень.

Однак, сподівання на те, що керівництво підприємства не помітить нестачу грошей, зруйнували бухгалтери та правоохоронці. Щоправда, це сталося, як і розраховував, вже колишній, торговий агент, не одразу. На підприємстві під час підрахунків прибутків виявили нестачу у розмірі 20 тисяч гривень і одразу ж заявили про крадіжку до міліції.

Працівники Ленінського відділу міліції затримали підозрюваного поблизу місця його роботи. За даними фактами порушено кримінальну справу за ч. 1-2 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка). Слідство триває.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35695 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua