МЕНЮ


29 квiтень 2010 - 11:08

На Кіровоградщині за фактами незаконного обігу наркотиків серед молоді порушено 10 кримінальних справ


На сьогодні в Кіровоградській області зареєстровано понад 4 тисячі осіб, які допускають немедичне вживання наркотиків, у тому числі більше 2 тисяч – з діагнозом «наркоманія».
Співробітники органів внутрішніх справ регіону постійно вживають заходів щодо протидії розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, профілактики та попередження подібних злочинів, особливо у молодіжному середовищі, – говорить начальник ВБНОН УМВС України в Кіровоградській області Володимир Очеретнюк, – зокрема, протягом квітня на території області було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання навчально-виховних закладів під умовною назвою «Генофонд».
В результаті проведених заходів перевірено 494 заклади та 356 неповнолітніх за місцем їх проживання. Виявлено 18 фактів незаконного обігу наркотиків, безпосередньо пов’язаних з учнівською молоддю, за якими порушено 10 кримінальних справ. До адміністративної відповідальності притягнуто 8 осіб. Із незаконного обігу вилучено близько 100 грамів наркотичних засобів.
Робота у даному напрямку продовжується і надалі.

ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35666 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua