МЕНЮ


20 листопад 2015 - 11:11

На своє свято піднесли подарунок кіровоградцям


Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва представники кіровоградського цеху названих трудівників минулої п’ятниці відзначили хто на сцені, а хто – у глядацькій залі обласної філармонії на творчому звіті закладів культури Кіровограда.

Задум відзначити свято саме так – показати здобутки всіх міських закладів культури в одному дійстві – у начальника міського відділу культури і туризму Анни Назарець визрів ще влітку. У фойє філармонії було презентовано виставку історії та досягнень усіх міських закладів культури, а в залі відбувся чудовий концерт солістів і музичних, хореографічних, хорових колективів.

На цей неординарний захід, що поєднав концерт і виставку, прийшло настільки багато кіровоградців, що тим із них, які забігали до філармонії вже після третього дзвінка, довелося вже стоячи переглядати виступи артистів.

– Цьогоріч ми вирішили неординарно відзначити наше професійне свято, надавши можливість дітям і дорослим, які уособлюють у Кіровограді царину культури, виступити на філармонійній сцені та представити свій творчий доробок на виставці. А всім іншим кіровоградцям – безкоштовно насолодитися мистецтвом земляків, – розповіла Анна Назарець. – Нам важливо було показати, що виконавське мистецтво народжується саме в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах, викладачі яких вкладають у своїх учнів набуті роками копіткої праці знання та вміння, даючи змогу багатьом з них продовжувати згодом навчання в музичних училищах і академіях та ставати професійними виконавцями.

Деякі юні артисти взагалі вперше виступили на сцені обласної філармонії, що стало для них знаменною подією, – продовжила начальник міського відділу культури і туризму. – Організатори творчого звіту вдячні керівництву обласної філармонії та департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА за безкоштовне надання приміщення філармонії для проведення цього заходу. Вдячні і всім учасникам святкового дійства – колективам міських музичних шкіл, музеїв, бібліотек, дитячих художньої школи та школи мистецтв, окремим творчим колективам. Сподіваюсь, що цей перший загальний творчий звіт закладів культури міста, присвячений нашому спільному святові, стане традиційним і що тепер про їх непомітну, але важливу роботу містяни знатимуть більше.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3413 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua