МЕНЮ


28 вересень 2012 - 13:17

На виборчих дільницях встановлюють камери відеоспостереження


На виборчих дільницях обласного центру, що входять до складу виборчих округів №99 та №100, розпочалося встановлення камер відеоспостереження.

Координатором забезпечення матеріально-технічної готовності виборчих дільниць по Кіровограду визначено секретаря міської ради Ігоря Волкова.

Ігор Волков провів нараду з працівниками міської ради, відповідальними за матеріально-технічну готовність виборчих дільниць.

Секретар міської ради ознайомив присутніх з графіком встановлення програмно-апаратних комплексів, до складу яких входять дві відеокамери та ноутбук.

За інформацією Ігоря Волкова, одна відеокамера слідкуватиме за процедурою видачі бюлетенів, інша буде направлена на урни для вкидання бюлетенів. Відповідно до затвердженого графіка, щодня спеціалісти ПАТ “Укртелеком” встановлюватимуть програмно-апаратні комплекси на 10 виборчих дільницях, всі роботи з їх монтажу та наладки мають закінчитися до кінця наступного тижня.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33712 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua