МЕНЮ


7 жовтень 2002 - 12:19

НА XII З'ЇЗДІ ДЕМПУ ГОЛОВОЮ ПАРТІЇ ЗНОВУ ОБРАНО АННУ АНТОНЬЄВУ


Анна АнтоньєваЯк повідомляє УНІАН, першим заступником голови партії з національної ради обрано Миколу Панащука, заступником з організаційної роботи - Олексія Романова, заступником голови партії і головним редактором загальнопартійної газети - Валерія Кравченка. На початку роботи з'їзду делегатів привітали представники від Президента України Леоніда .Кучми, Голови ВР Володимира Литвина, Прем'єр-міністра Анатолія Кінаха, патріарха Київського і всієї Русі Філарета. Делегатів з'їзду також привітали представники політичних партій, у тому числі Республіканської християнської партії, Патріотичної партії України, СДПУ(о),НДП. Голова Демократичної партії України Анна Антоньєва вважає основною причиною невдачі ДемПУ на парламентських виборах цього року недостатню увагу партійців "чіткій ідеологічній спрямованості ДемПУ". Про це вона сказала, виступаючи на з'їзді партії зі звітом. "Партія не зуміла увиразнити своє ідеологічне обличчя", - зазначила вона, наголосивши при цьому, що саме це має стати основним завданням ДемПУ на майбутнє. А.Антоньєва також висловила думку про те, що альянс, укладений у передвиборчий період з партією "Демократичний союз", був певною мірою помилковим", оскільки домовленості, передбачені між цими двома партіями, "фактично не спрацювали". Водночас вона підкреслила, що ДемПУ досягла значних успіхів у цьогорічних виборах до місцевих рад на всіх рівнях: у різні структури було обрано 1555 членів ДемПУ, що майже у п'ять разів більше, ніж це було на виборах 1998 року. Виступаючи перед делегатами, глава ДемПУ також констатувала, що за час, який минув від проведення VIII з'їзду ДемПУ у 1999 р., не вдалося перетворити партію у сильну, ідеологічно сформовану структуру. Як нагадала А.Антоньєва, ДемПУ стала загальноукраїнською партією, оскільки має понад 130 партійних офісів по всіх регіонах України, а в лавах партії сьогодні- понад 55 тисяч осіб.

Вітаємо А.П.Антоньєву з обранням її головою Демократичної партії України і бажаємо їй успіхів на цьому почесному й відповідальному посту.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38177 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua