МЕНЮ


25 сiчень 2013 - 14:15

На засіданні міськвиконкому


Виконком Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок погодив проекти ряду галузевих програм соціально-економічного розвитку міста.

Два з них стосувались медичної галузі, а саме – програми економічного і соціального розвитку галузі охорони здоров’я м. Кіровограда на 2013 рік та програми медико-соціального забезпечення пільгових та соціально не захищених верств населення м. Кіровограда на 2013 рік. Так, основними завданнями останньої програми є забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами згідно з чинним законодавством, забезпечення лікарськими засобами і продуктами харчування ветеранів війни під час стаціонарного лікування, забезпечення безкоштовним лікуванням хворих на вірусний гепатит В і С, надання пільгової стоматологічної допомоги мешканцям Кіровограда в стоматологічних поліклініках комунальної власності міста.

Також у зв’язку з відзначенням 15 лютого Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав і 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та враховуючи подання Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, виконавчий комітет міської ради вирішив надати грошову допомогу вісьмом сім’ям загиблих в Афганістані на загальну суму вісім тисяч гривень та сімом учасникам бойових дій в Республіці Афганістан на загальну суму 3500 гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31979 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua