МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 14:54

На засіданні міськвиконкому


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення “Про роботу міського пасажирського транспорту”, яким передбачається укласти до проведення відповідного конкурсу тимчасовий договір на перевезення пасажирів за міськими автобусними маршрутами № №111-а, 111-б "Стара Балашівка – Райцентр – Стара Балашівка" з підприємством "Автолегіон Варванської Ю.В.". Раніше їх обслуговував “Автобусний парк-13527", однак з першого жовтня він припинив це робити.

Договір буде чинним три місяці. Перевізник повинен випустити на маршрути по чотири автобуси класу А. Вартість проїзду становитиме 2,50 гривні.

Заступник міського голови Сергій Васильченко нагадав, що "Автолегіон Варванської Ю.В.", відгукнувшись на прохання влади, виставив на вищезгадані маршрути свої транспортні засоби відразу, як тільки автобусний парк їх "покинув напризволяще".

* * *

Три нові вулиці з’являться у нашому місті відповідно до програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей. Таке рішення ухвалили члени виконкому міської ради на черговому засіданні.

Новий житловий масив з’явиться в районі Кущівки, вздовж вулиці Родимцева. Тут вже виділили 170 земельних ділянок. Але для оформлення відповідних документів необхідно присвоїти майбутнім вулицям назви. Це будуть вулиці імені Героїв АТО, Волонтерська та Гвардійська. Всього для задоволення потреб родин військових, які беруть участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях, міській владі потрібно виділити дві тисячі земельних наділів.

* * *

Вулиця Ленінградська відтепер носитиме ім’я Павла Сніцара – загиблого в антитерористичній операції на Сході країни військовослужбовця. Таке рішення на вимогу місцевої громади та однополчан героя, враховуючи рішення міської топонімічної комісії, ухвалили члени виконавчого комітету.

Також було прийнято рішення про нагородження всіх загиблих в АТО бійців-земляків відзнакою міської ради та її виконавчого комітету “За заслуги” другого ступеня. Нагороди будуть вручені членам родин загиблих героїв 27 жовтня у приміщенні міської ради.

* * *

Двадцятьом тяжкохворим кіровоградцям, які потребують значних коштів для лікування, буде виділена одноразова матеріальна допомога на загальну суму 8 тисяч 500 гривень.

По тисячі гривень отримають і кіровоградці, яким виповнилось сто й більше років. Зокрема, таких двоє – Меланія Плотницька та Клавдія Шавілова.

Грошову допомогу одержать і 99 ветеранів війни на загальну суму 24 тисячі 750 гривень з нагоди 70-річчя визволення України від нацистських загарбників.

Відповідні рішення одностайно ухвалили члени виконавчого комітету міської ради.
3 листопад 2014 - 09:31
Оксана (вст)

А чого Варванській віддали маршрути? Більше грошей дала?

9 листопад 2014 - 16:35
Саша (вст)

Так сейчас конкурс "проведут". И кому вы думаете достанется маршрут? Правильно, Варванской. Тут все ясно и так, какая наша власть правдивая.

9 листопад 2014 - 17:51
Виктория (вст)

И Кобченко еще маршрутов мало. Ему тоже перепадет!

10 листопад 2014 - 16:16
инна (вст)

ну кто конкурс выиграет Васильченко уже известно, только осталось дождаться дня проведения и огласить результаты

10 листопад 2014 - 16:18
Максим (вст)

Ну , а что даром АП обанкротили, наверное ещё когда только автобусы АП перестали ездить , в узких кругах передел уже произошёл.

10 листопад 2014 - 16:19
Олег (вст)

Ну , а что даром АП обанкротили, наверное ещё когда только автобусы АП перестали ездить , в узких кругах передел уже произошёл.

10 листопад 2014 - 16:20
инна (вст)

А то, что людей без зарплаты оставили, без работы, обанкротив АП. Так совесть и не мучает

10 листопад 2014 - 16:21
Максим (вст)

У кого совесть – то у Марковского? У него только интересы

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39228 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua