МЕНЮ


23 березень 2010 - 09:45

Начальником Управління МВС України в Кіровоградській області призначено полковника міліції Віктора Пащенка


22 березня цього року заступник міністра внутрішніх справ України Василь Мармазов у актовій залі УМВС в області представив Віктора Михайловича особовому складу кіровоградської міліції.

На представленні були присутні члени колегії УМВС, начальники галузевих служб, міськрайвідділів області, представники органів державної влади та інших правоохоронних відомств.

Заступник міністра внутрішніх справ довів до особового складу основні завдання, які ставлять перед працівниками міліції керівництво держави і МВС України, а це, насамперед, – протидія злочинності та припинення правопорушень, забезпечення захисту прав і свобод громадян та інтересів країни. Крім того, Василь Євгенович наголосив на необхідності вжиття заходів щодо покращання обліково-реєстраційної дисципліни, звернув увагу на такі напрямки роботи, як протидія нелегальній міграції, боротьба з незаконним обігом наркотиків, наведення порядку на автошляхах країни, всебічний розгляд звернень громадян, з якими вони звертаються до міліції.

Також Василь Мармазов висловив впевненість у тому, що ефективна реалізація поставлених завдань можлива лише за тісної взаємодії та співпраці міліції з іншими правоохоронними відомствами і представниками владних структур та громадськості.

Зі словами привітання до новопризначеного начальника Управління полковника міліції Віктора Пащенка звернулися голова обласної ради Микола Сухомлин та міський голова Кіровограда Володимир Пузаков. Віктор Михайлович, у свою чергу, подякував присутнім та колегам за підтримку, а також пообіцяв докласти усіх зусиль, аби з гідністю виконувати свої службові обов’язки.
Віктор Пащенко розпочав службу в ОВС з 1980 року. Пройшов шлях від міліціонера патрульної служби до першого заступника начальника Управління – начальника кримінальної міліції УМВС України в Кіровоградській області.

З березня 2010 року очолив Управління МВС України в Кіровоградській області.

***

Пащенко Віктор Михайлович
полковник міліції.

Народився 17 серпня 1960 року в місті Кіровоград. Має вищу освіту. У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. В органах внутрішніх справ пройшов шлях від старшини міліції, міліціонера патрульної служби до полковника міліції, керівника обласного рівня.

Трудову діяльність розпочав у 1977 році. Працював інспектором з рукопашного бою ФСТ „Динамо”.
З 1978-1980 рр. – служив у Збройних Силах.
Після армії у 1980 році вступив на службу до ОВС.
З 1980 по 1999 роки працював на посадах інспектора патрульної служби міліції, оперуповноваженого відділення внутрішніх справ м. Кіровограда, старшого оперуповноваженого Кіровоградського МВ УМВС, начальника відділення Кіровського районного відділу міліції, заступника начальника Кіровського районного відділу – начальника міліції громадської безпеки.

У 2000 році продовжив службу в органах внутрішніх справ, працюючи першим заступником начальника Кіровського районного відділу Кіровоградського МВ – начальником кримінальної міліції, начальником Ленінського районного відділу міліції, начальником відділу розшуку злочинців та осіб, що пропали безвісти, відділу розкриття злочинів проти особистості та боротьби з груповими злочинними проявами управління карного розшуку кримінальної міліції УМВС та заступником начальника відділу карного розшуку УМВС в області.

В 2005 році році був призначений першим заступником начальника Управління – начальником кримінальної міліції УМВС України в Кіровоградській області.
З 20 березня 2010 року очолив Управління МВС України в Кіровоградській області.
За вагомий внесок у справу зміцнення правопорядку та боротьби зі злочинністю, бездоганне виконання службових обов’язків та професіоналізм полковник міліції Пащенко Віктор Михайлович нагороджений медалями МВС України «За сумлінну службу» ІІІ, ІІ та І ступенів, «За відзнаку в службі» І та ІІ ступенів, «За доблесть і відвагу в службі карного розшуку» І ступеня, відзнаками «Закон і честь», «Хрест Слави», «Почесний знак МВС України», «Лицар Закону», Почесними грамотами МВС України.
Майстер спорту з боротьби самбо та дзюдо. За рішенням Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” присвоєно звання „Почесний динамівець”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36203 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua