МЕНЮ


28 квiтень 2018 - 14:35

Накипіло: атовці розбиралися з перевізниками


У міській раді Кропивницького за участі начальника управління розвитку транспорту і зв’язку Олександра Вергуна відбулася зустріч представників громадської організації «Бойове братство» з керівниками підприємств-перевізників. У заході також взяли участь представники громадської ради, волонтери та мати загиблого в зоні АТО кропивничанина.
Учасники зустрічі намагались вирішити проблему, яка постала дуже гостро останнім часом. Ідеться про нетактовну поведінку водіїв маршрутних таксі щодо пільговиків, зокрема й учасників бойових дій та батьків загиблих в АТО. А останньою краплею терпіння атовців був випадок, що стався з матір’ю загиблого на Сході України Ігіта Гаспаряна, над якою невдало пожартував водій маршрутки.
– Це кричущий випадок, тому ми й зібралися, щоб обговорити поведінку та ставлення водіїв маршрутних таксі до пільговиків, – сказав Олександр Вергун. – Маємо знайти шляхи вирішення проблеми, щоб у майбутньому уникнути подібних ситуацій.
Керівники підприємств-перевізників повідомили, що після інциденту з матір’ю загиблого на підприємствах було проведено збори з водіями. Та всупереч регулярній виховній роботі та постійним роз’ясненням випадки нетактовного ставлення до учасників бойових дій та членів їхніх сімей усе ж трапляються.
Представниця обласного військового комісаріату Ярослава Францішкевич зазначила, що члени сімей загиблих військовослужбовців – вразливі люди, вони потребують особливої уваги та чемного ставлення. А представниця громадської ради додала, що якби рідних полеглих внесли до списку пільговиків, а водій у посвідченні чітко бачив, що це мати полеглого учасника АТО, то і ставлення було б ввічливіше. Тим паче, що в обласному центрі таких сімей не більше ста.
Під час зустрічі представник «Бойового братства» Олег Кокуленко наголосив, що більшість учасників АТО не користується своїм посвідченням для безкоштовного проїзду. Лише безгрошів’я може змусити їх скористатися законною пільгою на проїзд. І що в маршрутних таксі замість комерційної реклами має бути розміщена патріотична, а також обов’язковий перелік усіх пільгових категорій. Олег Кокуленко зауважив, що введення монетизації пільг могло б докорінно змінити ситуацію на краще.
Зустріч завершилась домовленістю між представниками атовців та керівниками підприємств-перевізників про створення комунікативної групи. Також присутні обговорили перспективу єдиного проїзного квитка для членів сімей загиблих учасників АТО.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36084 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua