МЕНЮ


23 сiчень 2013 - 15:43

Намагався збути спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації


На Кіровоградщині за матеріалами СБУ засуджено громадянина України, який намагався збути спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.

Набув чинності вирок Онуфріївського районного суду Кіровоградської області стосовно місцевого мешканця, який незаконно купував, збував та використовував спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.

Встановлено, що правопорушник замовляв спецтехніку з-за кордону через мережу Інтернет. У подальшому він пропонував свої послуги суб’єктам підприємницької діяльності зі встановлення спеціальних технічних засобів в офісних та службових приміщеннях. Крім цього правопорушник самостійно вмонтовував мініатюрні «жучки» у побутові прилади та продавав їх.

У квітні 2012 року співробітники СБУ затримали зловмисника «на гарячому» під час спроби збуту СТЗ в одному з кафе м. Олександрія. Під час обшуку затриманого правоохоронці виявили та вилучили у нього 23 одиниці техзасобів, закамуфльованих під запальнички, настільні годинники та брелоки.

Вироком суду зловмиснику призначено покарання в вигляді штрафу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36656 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua