МЕНЮ


1 червень 2012 - 13:55

Не дозволяють рятувати людей


До кримінальної відповідальності притягують співробітника одного із підрозділів системи МНС в області. Тільки не подумайте, що він на роботі украв пожежну драбину і попався при спробі продати її десь на “блошиному” ринку. Все набагато серйозніше – співробітника служби "101" обвинувачують у збуті психотропних речовин.

Своїми неприємностями рятувальник зобов’язаний співробітникам обласного управління боротьби з організованою злочинністю, які ще восени минулого року зацікавилися, як він та його друзі проводять дозвілля. Протягом осені – зими УБОЗівці здійснили кілька оперативних закупівель у них метамфетамінів, за результатами цих заходів було порушено кримінальну справу. Коли рятувальника і його спільників у лютому затримали, він не заперечував, що за гроші задовольняв потреби місцевих наркоманів. Тоді ж його та інших обвинувачених за рішенням Ленінського райсуду помістили у слідчий ізолятор. У квітні той же райсуд продовжив терміни тримання їх у буцегарні ще на кілька місяців. З цим не погодився рятувальник і уповноважив свого захисника поскаржитися в апеляційний суд. Недавно адвокат спробував переконати суддівську колегію в тому, що нічого страшного не трапиться, якщо його клієнта випустити на волю. Мовляв, той має відмінні характеристики, вісім років свого життя системі МНС віддав. Суд відхилив цю скаргу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39259 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua