МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:08

Не по краплі, а комплексно


Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку розглянула пропозицію депутата Олександра Цертія щодо відшкодовування з міського бюджету частини витрат батьків на так звані добровільні внески у школах.
На думку Олександра Цертія, бюджетне фінасування на кожного учня Кропивницького у розмірі 200 – 300 гривень дозволить полегшити навантаження на сімейні бюджети багатьох родин, де є школярі.
Начальник фінансового управління Любов Бочкова звернула увагу, що у школах Кропивницького на одного учня з бюджету витрачається близько півтори тисячі гривень, і це без урахування заробітної плати вчителів та плати за енергоносії.
Секретар міської ради Андрій Табалов назвав порушене колегою питання надзвичайно важливим, але наголосив при цьому, що такі точкові і розрізнені пропозиції спрямовані на розв’язання частини якоїсь проблеми і не дозволять вирішити її стратегічно.
– До розв‘язання проблеми необхідно підходити комплексно. Для реальних змін у навчальних закладах необхідно збільшити фінансування мінімум у два рази, – сказав Андрій Табалов. – На жаль, сьогодні таких коштів у міському бюджеті ми не маємо. Запропонований Олександром Цертієм підхід більше популістський, оскільки створює прецедент. Завтра хтось виступить з ініціативою передбачити в міському бюджеті кошти на додаткові відшкодування за проїзд чи на виплату матеріальної допомоги.
Члени комісії взяли до відома пропозицію Олександра Цертія, а остаточне рішення буде прийнято на черговій сесії міської ради. Але прогноз Андрія Табалова виправдався: вже на цьому засіданні депутатська комісія підтримала ініціативу депутата Олега Краснокутського і доручила фінасовому управлінню спільно з управлінням охорони здоров’я підрахувати можливість збільшення бюджетних асигнувань на харчування в комунальних лікарнях мінімум утричі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35507 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua