МЕНЮ


8 листопад 2013 - 16:14

Не таке страшне ЗНО, як його “малюють”!


Першого листопада розпочато реєстрацію охочих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, яка завершиться тридцятого листопада. Реєстрація учасників пробного тестування з Кіровоградської області відбувається на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про результати цьогорічного ЗНО та особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року “ВГ” розповіла заступник директора Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського з питань моніторингу якості освіти Антоніна Кендюхова:

– Для участі в основній сесії ЗНО-2013 з Кіровоградщини зареєструвалися 7215 осіб, найчастіше вони обирали українську мову та літературу (7119 учнів), історію України (4497) та математику (4552). Результати тестування в області переважно збігаються із загальноукраїнськими: 150 – 162 бали з одного предмета зі 200 можливих. Дев’ятеро учасників ЗНО з обласного центру набрали найвищу кількість балів (двісті) з одного предмета: четверо учнів з Кіровоградської обласної гімназії – інтернату – школи мистецтв, двоє – із СЗОШ № 6 та по одному – з гімназії імені Тараса Шевченка, гімназії № 9 і ЗОШ № 18.

Суттєвих змін у ЗНО-2014 не передбачено. Як і торік, випускники наступного року й інші його учасники складатимуть тести з чотирьох предметів, які вони виберуть із запропонованих одинадцяти (українська мова та література, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська – за вибором), російська мова, всесвітня історія, фізика, хімія, історія України, математика, біологія, географія, світова література).

Перед основною сесією ЗНО, реєстрація учасників якого розпочнеться із січня наступного року, відбудеться платне пробне незалежне зовнішнє оцінювання, яке проходитиме під час весняних канікул – 22 березня (українська мова та література, іноземна мова, російська мова, всесвітня історія, фізика, хімія) і 29 березня (історія України, математика, біологія, географія, світова література). Учасники ПЗНО з Кіровоградщини, попередньо зареєструвавшись на сайті ОРЦОЯС за адресою: www.test-center.od.ua, зможуть пройти його щонайбільше з двох самостійно обраних предметів (вартість пробного тестування з одного предмета – 89 гривень). У Кіровограді це можна буде зробити там, де останнім часом постійно проходять і пробне, і основне оцінювання, – у КНТУ, КДПУ ім. В. Винниченка, школах №№ 6, 18, 19, 20, 25, 26, 31.

Нововведенням пробного тестування 2014 року стане те, що його учасники матимуть можливість побачити результати пробного ЗНО за шкалою 100 – 200 балів (на інформаційних сторінках “Особистий кабінет учасника ПЗНО”) серед результатів інших учасників і своє місце в рейтингу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35174 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua