МЕНЮ


11 сiчень 2002 - 14:24

НЕЛЕГАЛИ — ВОНИ І Є НЕЛЕГАЛИ


На жаль, з давнім латинським терміном знайомі далеко не всі іноземці, котрі перебувають на території Кіровоградщини. Ось і доводиться співробітникам управління Служби безпеки України в області спільно з колегами-правоохоронцями з міліції виявляти незаконослухняних гостей із-за кордону. Лише минулого року викрито більше сорока порушників українського законодавства. Трьох із них видворено за межі України. Ще трьом закрито до неї в’їзд. При цьому загальна сума штрафів і конфіскатів — понад 300 тисяч гривень. Безумовно, наївно було б вважати усіх без винятку — переважно колишніх співвітчизників по СРСР з Кавказького регіону — шпигунами чи терористами. Частіше трапляються такі, що не у згоді з Фемідою у себе вдома. Намагаються переховуватись і ті, хто тримав у руках зброю в так званих “гарячих” точках. Але переважну більшість все-таки становлять бізнесмени-тіньовики. Податків, зрозуміла річ, вони не платять.

Останній із спільно проведених рейдів УСБУ та УМВС виявив трьох нелегалів — вихідців із Азербайджану, котрі мали безпосереднє відношення до незаконної закупівлі-продажу м’яса в нашому регіоні. Двох оштрафовано — і вони вже з постановами про видворення на руках. Третій же, доки з’ясовується можливість його причетності до кримінальних структур, перебуває в приймальнику-розподільнику. Що вже там говорити про якість продуктів, якими вони торгують, коли нічогісінько не відомо про стан здоров’я їх самих?! І це зрозуміло, адже люди-невидимки, в документах котрих відсутні потрібні відмітки українських прикордонників про дозвіл на в’їзд в Україну чи прострочено візи, для лікарських оглядів на СНІД чи сибірку недосяжні. Як бачимо, проблем та проблем з нелегалами! Тому й посилюють правоохоронці режим перевірки іноземців.

Прес-група УСБУ в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36942 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua