МЕНЮ


7 травень 2021 - 16:35

Непростий шлях до лідерства
З підприємства майже банкрута, яке перебувало у приватних руках, за пʼять років після повернення до комунальної власності КП «Електротранс» стало одним із кращих серед транспортних підприємств України. За цей невеликий термін рухомий склад КП «Електротранс» майже повністю оновився. До 11 старих тролейбусів додалися новий сучасний електротранспорт, великогабаритні та середньої місткості автобуси. Кропивницький став одним із перших міст в Україні, де почали курсувати тролейбуси з автономним ходом. Комунальне підприємство перевезло за цей час 130 мільйонів пасажирів, причому останній рік – з дотриманням суворих карантинних вимог.– Пʼять років тому наше підприємство мало лише 11 тролейбусів зі 160, які були передані в оренду, – розповів директор КП «Електротранс» Олександр Луценко під час урочистостей, які відбулися минулого тижня. – На лінії виїздили 16 машин, 5 з яких брали в оренду. На підприємстві працювали 176 людей. Зараз - 600. Заробітна плата у водія тролейбуса тоді становила вісім гривень на годину. Зараз – 56 гривень на годину. Ми придбали 41 тролейбус та 35 автобусів. Постійно відкриваємо нові маршрути: пʼять років тому було три тролейбусних маршрути, зараз – девʼять. Закуплено 21 тролейбус з автономним ходом – найбільше в Україні. Нині вони обслуговують маршрути на селище Нове, Лелеківку, Кущівку тощо. Зараз ми віддали аванс для придбання ще 10 тролейбусів, які маємо отримати влітку цього року. За пʼять років 49 водіїв тролейбусів здобували знання у Дніпрі та Запоріжжі. Плануємо відкрити свій навчальний центр, щоб самостійно готувати водіїв тролейбусів.Привітати трудовий колектив підприємства завітали міський голова Андрій Райкович та його заступники Олександр Мосін й Олександр Вергун.

Міський голова зазначив, що за цей короткий час вдалося перетворити занепадаюче підприємство на сучасне, яке постійно розвивається, створює нові робочі місця.– Ми пройшли шлях від максимальної критики та нарікань кропивничан на погану роботу громадського транспорту до повної підтримки влади в її курсі на розвиток комунального транспорту. Нам непросто було піднімати підприємство з колін. Бо що таке 11 старих, зношених тролейбусів, жодного автобуса? Ми почали з чистого аркуша, і тепер КП «Електротранс» – законодавець якості на ринку пасажирських перевезень міста, – наголосив міський голова. – Ми не лише оновили автопарк, а й створили потужний і професійний колектив. Саме завдяки вам підприємтво тримає марку на високому рівні. Ви повірили нам, не злякалися труднощів і зробили максимум, щоб підприємство відбулося. Переконаний, що і далі нарощуватимете потужності. Щира подяка від громади міста за те, що ви в нас є.

Під гучні оплески виробничників Андрій Райкович вручив кращим працівникам грамоти та подяки Кропивницької міської ради, а також цінні подарунки.

Не з пустими руками до тролейбусників прийшли й представники профспілкової організації. Її голова Віталій Готішан подарував мʼячі місцевій футбольній команді. А депутат міської ради, голова профільної депутатської комісії Василь Рубан вручив футболістам підприємства сертифікат на придбання спортивної форми.

Оксана ВЕРСТЮК

Фото Олександра ШУЛЕШКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42507 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua