МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 15:02

Нехай громада скаже слово


Відразу два громадських слухання – з питань роботи громадського транспорту і реалізації реформи у сфері ЖКГ, доручив організувати у Кіровограді секретар міської ради Іван Марковський профільним заступникам міського голови.

– Ми розуміємо, що проблеми з організацією пасажирських перевезень у Кіровограді є, – наголосив Іван Марковський на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок, – знаємо достеменно, хто викликав такі проблеми. Я відверто називаю це політичною диверсією, али ми не будемо падати на коліна. Сьогодні готується проведення конкурсу на право перевезень, і якщо хтось у Кіровограді не захоче брати у ньому участі – будемо залучати перевізників з інших міст, хоч, звичайно хотілося б, щоб цю роботу виконували кіровоградські підприємства.

А ще, наголосив Іван Марковський, громада має знати результати фінансової перевірки на підприємстві ТОВ “ЄТК” – вони шокують. Внаслідок хитрих операцій зі списання транспортних засобів, їх ремонтів 43 тролейбуси, які раніше належали громаді міста, перейшли у власність однієї відомої подружньої пари, повідомив секретар міської ради.

Стосовно ж реформування ЖКГ, підкреслив Іван Марковський, воно триватиме і надалі, ніхто відступати не збирається, але це негативно не позначиться ні на опалювальному сезоні, ні на якості надання послуг.
3 листопад 2014 - 09:29
Оксана (вст)

Марковський, тільки не кажи, що ти лишень зараз дізнався про долю 43-х троллейбусів. Знав, але ховав туз в рукаві, що б вигідно для себе його застосувати. А як іще ти зможеш забрати ЕТК назад у комунальну власність, егеж?

6 листопад 2014 - 16:25
инна (вст)

Когда власть не может решить проблему или оттягивает время сразу эта власть проводит общественные слушания.

6 листопад 2014 - 16:26
Максим (вст)

Ну так Марковскому главное создать видимость работы.

9 листопад 2014 - 17:26
Саша (вст)

Одно название, а не общественные слушания. Марковский в любом случае решит как ему надо.

9 листопад 2014 - 17:45
Виктория (вст)

Снова сделают общественные слушания под себя. И результат уже заведомо известен.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37171 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua