МЕНЮ


28 грудень 2010 - 16:09

Інгул закінчать чистити наступного року


– Нам залишилася найскладніша ділянка роботи – від вулиці Свердлова до мосту Кірова, – зазначив Сергій Миколайович. – Справа в тому, що тут знаходяться інженерні комунікації. Зате, крім того, що буде розчищено русло, планується реконструювати й водопровідно-каналізаційну мережу в цьому місці.

Роботи виконуються на умовах співфінансування за кошти державного та міського бюджетів, загальна їх вартість – мільйон 120 тисяч гривень. За словами Сергія Коваленка, розчищення русла Інгулу дозволило значно збільшити пропускну можливість річки у період проходження талих вод, що знижує ризик підтоплення територій, прилеглих до Інгулу, під час паводку, а крім того – знизити рівень грунтових вод, завдяки чому не будуть підтоплюватися приватні домоволодіння жителів вулиць поблизу річки. Після того, як русло розчистять, планується розпочати аналогічні роботи на Біянці та Сугоклеї. Сергій Коваленко зазначив, що хід робіт особисто тримає на контролі кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, кошти на їх закінчення передбачені в міському бюджеті на наступний рік. Також він висловив вдячність за допомогу в проведенні робіт начальнику обласного управління водного господарства та меліорації Юрію Топузову.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38891 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua