МЕНЮ


2 липень 2018 - 11:05

Нові автобуси готові виїхати на маршрути


Десятьма автобусами МАЗ-206 середньої місткості – на 27 сидячих та 45 стоячих пасажирів поповнився транспортний парк комунального підприємства «Електротранс» у Кропивницькому.
Вони обладнані за останніми вимогами пасажирських перевезень, в тому числі для людей з особливими потребами, і вже незабаром, після конкурсних процедур, виїдуть на міські маршрути, щоб з’єднати віддалені мікрорайони, дати можливість тамтешнім мешканцям без пересадок потрапити у будь-яку точку міста.
Останніх два роки комунальне підприємство розвивається напрочуд швидкими темпами. І все це завдяки тому, що міська влада взяла курс на створення конкурентного середовища у сфері пасажирських перевезень. Тепер саме «Електротранс» задає тон у належному обслуговуванні пасажирів, намагається не лише забезпечити Кропивницький необхідною кількістю сучасних транспортних засобів, а й підтягнути для покращення транспортного обслуговування людей всю належну інфраструктуру – від ремонту дорожнього покриття на транспортних магістралях, тротуарах, облаштування зупинок громадського транспорту до безперебійного руху автобусів та тролейбусів будь-якої пори доби, дотримання графіків руху тощо.
Подивитись, як розвивається КП «Електротранс», поспілкуватись із його працівниками, оглянути матеріально-технічну базу, єдину диспетчерську службу, завітав міський голова Андрій Райкович.
Станом справ на підприємстві міський голова був задоволений.
– Сьогодні з гордістю можна відзначити, що кропивницьке підприємство «Електротранс» стало одним із найкращих в Україні у своєму сегменті, – зазначив міський голова. – Ще два роки тому тут працювали сто чоловік. Люди були вкрай знервовані і не відчували впевненості у завтрашньому дні. Сьогодні ж тут 400 працівників. Є політика колективу, спрямована на покращення роботи, створення відповідних комфортних умов для роботи. І підприємство нині задає іншим приватним перевізникам тон у міських пасажироперевезеннях. Я задоволений результатом нашої спільної роботи, адже 10 тисяч громадян міста щодня користуються послугами комунального підприємства. Хтось може заперечити, що бюджетні кошти можна було б спрямувати на щось інше. Але я переконаний, що треба робити все задля комфорту людей, щоб зруйнувати монополії, в рівній конкуренції перемагати і бути кращими. Ми не лише розбудовуємо і покращуємо матеріально-технічну базу комунального транспорту, а і вдосконалюємо систему сервісного обслуговування: паралельно розвивається диспетчерська служба, про яку ми говорили багато років і тепер маємо в місті, але треба ще робити класні зупинки, ремонтувати дороги, облаштовувати пандуси для людей з інвалідністю. Роботи багато, але все зробимо.
Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун повідомив, що у другому кварталі цього року комунальним підприємством було придбано 10 автобусів на загальну суму близько 32 мільйонів гривень:
– Сьогодні вже всі автобуси на підприємстві зареєстровані, отримали сертифікат технічного контролю та застраховані. Орієнтовно у серпні, після конкурсу, всі вони виїдуть на маршрути на Стару Балашівку, селище Гірниче, Катранівку, селище Молодіжне, Лелеківку. Транспортне сполучення у місті таким чином значно покращиться, адже, наприклад, селище Гірниче буде з’єднане із Новомиколаївкою, чого не було раніше. Маршрут пролягатиме вулицею Ельворті, яка знаходиться у пішохідній доступності до гемодіалізного центру на вулиці Ганни Дмитрян. Словом, з початку року ми вивчали всі звернення громадян, депутатів міської ради, які були спрямовані на покращення транспортного сполучення у місті. Відтепер чимало пропозицій буде реалізовано, і транспортне сполучення поліпшиться.
Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36102 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua