МЕНЮ


20 липень 2018 - 13:55

Нові автобуси курсуватимуть у віддалені мікрорайони


10 серпня на маршрути Кропивницького виїдуть нові автобуси середньої місткості. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міськради Олександр Вергун.
– 6 липня було оголошено конкурс на перевезення пасажирів, – прокоментував стан справ із пасажирськими перевезеннями у місті Олександр Вергун. – Термін подачі документів триває до 20 липня, і на 9 серпня заплановане проведення конкурсу. Всі автобусні маршрути для обслуговування мешканців обласного центру запроваджуються виключно на конкурсній основі відповідно до чинного законодавства.
Керівник управління розвитку транспорту і зв’язку розповів про три маршрути, якими курсуватимуть нові автобуси.
Так, маршрут №111а — мікрорайон Стара Балашівка, друга кінцева зупинка цього маршруту знаходиться на Озерній Балці біля магазину «Файно маркет». Маршрут проходитиме через Критий ринок, автостанцію №2 та центральну частину міста.
Маршрут №46 сполучатиме селище Гірниче та Новомиколаївку. Проходитиме він вулицями Бобринецький шлях, Кропивницького (поліклініка №3), Шевченка (педагогічний університет), Ельворті, Левитського, Короленка, Краснокутського, Братиславською (до м’ясокомбінату “Ятрань”).
Маршрут №130 з’єднає мікрорайони Катранівка та Лелеківка (вулиці Генерала Родимцева, Преображенська (дитяча обласна лікарня), Кропивницького (поліклініка №3), Полтавська, автостанція №1, вулиця Короленка і далі до Лелеківки).
Олександр Вергун також зазначив, що маршрути громадського транспорту розроблялись відповідно до правил безпеки перевезення пасажирів, і автобуси мають право курсувати лише тими дорогами, де це дозволяє дорожньо-транспортна мережа.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33416 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua