МЕНЮ


18 серпень 2017 - 10:33

Нові автобуси працюватимуть на семи маршрутах у звичайному режимі руху


Багатомісні автобуси для Кропивницького зібрано на 90 відсотків. Найближчим часом розпочнеться їх поставка до обласного центру. Таку інформацію повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міської ради Кропивницького Олександр Вергун на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.
За його прогнозом, усі двадцять одиниць транспорту надійдуть до КП «Електротранс» у вересні поточного року.
Тим часом профільне управління розпочало підготовку до проведення конкурсу на маршрути звичайного режиму руху, де працюватимуть нові автобуси. Передбачено, що по дві одиниці курсуватимуть на маршрутах № 103, 104, 116, 118 та 123. Три автобуси виїдуть на маршрут № 111б і п’ять – № 274.
Олександр Вергун повідомив, що деякі маршрути зазнають змін: так, автобуси № 104 їздитимуть новою дорогою, що з’єднує Межовий бульвар і вулицю Академіка Тамма. Тож транспортом зможуть користуватися і покупці оптового ринку. Маршрут № 116 прямуватиме по вулиці Великій Перспективній до Студентського бульвару і розвертатиметься на площі Дружби Народів, а маршрут № 123 – продовжено до залізничного вокзалу.
– Після того як автобуси прибудуть до Кропивницького, ми зможемо укласти тимчасові угоди з перевізником, щоб транспорт відразу включився в роботу, а впродовж трьох місяців ретельно підготувати конкурс на право перевезення у звичайному режимі руху, – відзначив Олександр Вергун. – Режим руху нових автобусів передбачатиме їх роботу від 6:00 до 23:00 з технологічним відстоєм від 12:00 до 15:00.
Постійна комісіїя взяла інформацію до відома, а її голова Михайло Бєжан рекомендував управлінню ретельно опрацювати всі звернення від депутатів на округах, голів квартальних комітетів та мешканців міста щодо покращення роботи громадського транспорту в Кропивницькому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35582 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua