МЕНЮ


15 листопад 2013 - 10:50

Нова книга віршів


Цьогоріч у кіровоградському видавництві “Імекс-ЛТД” вийшла у світ п’ята книга віршів нашого земляка Анатолія Каретного “Гравитация любви”, яку можна придбати з автографом автора у книгарні “Українська книга” (вул. В. Чорновола, 38).

Однією з двох передмов до збірки є розповідь про її автора знаного в Кіровограді поета Валерія Гончаренка (1942 – 2000), який так висловився про Анатолія Каретного: “Про що б не писав А. Каретний, він не зриває голос до пафосного крику, а намагається говорити з читачем мовою чутливого серця, ніби запрошуючи його до своєрідного діалогу двох сучасників, яким болять трагічне минуле, непересічне сьогодення і невідоме майбутнє рідного народу, своєї Батьківщини. Автор в емоційних строфах відвертий, але не брутальний, ніжний, але не альбомно сентиментальний, іноді іронічний, але не злостивий… Автор іноді змішує форми вільного і білого віршів. І це сворідне ”схрещення" дає несподівані результати нового, поетичного бачення. А ще А. Каретний добре володіє розгорнутою метафорою. І в такому разі приємно дивує свіжою мовою, коли йдеться, здавалось би, про зовсім буденні речі".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39778 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua