МЕНЮ


14 вересень 2012 - 12:10

Нових дитячих майданчиків побільшало


На відкритті дитячого майданчика на Ковалівці був присутній секретар міської ради Ігор Волков, який побажав дітям веселих розваг на ньому, а їхнім батькам – разом зі своїми нащадками оберігати від руйнівників цей новенький осередок для ігор та фізичного розвитку. Ігор Волков передав також дітлахам та їхнім батькам привітання з нагоди відкриття спортивно-ігрового майданчика від міського голови Олександра Саінсуса, депутатів міської ради та бізнесмена Станіслава Березкіна, який після встановлення в місті дитячих майданчиків, придбаних за мільйон гривень, отриманий за перемогу кіровоградської команди в телевізійному шоу "Майдан’s", зі своєї кишені виділив додатковий мільйон гривень іще на двадцять майданчиків.

А після цього розпочалося свято для теперішніх господарів майданчика – малечі з навколишніх будинків. Дітлахи гралися, змагалися, галасували, брали участь у конкурсах та іграх, які проводили для них організатори цього веселого дійства…

На відкриття майданчика на вулиці Гоголя прийшли перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, секретар міської ради Ігор Волков, депутати міськради Ірина Саєнко та Геннадій Осетров.

– Спільними зусиллями влади й кіровоградців нам вдалося не допустити забудови цієї невеличкої території, – зазначив у своєму виступі Олександр Шаталов. – І хоча судові перипетії ще тривають, я впевнений, що господарями на цій ділянці землі й надалі будуть діти.

Комбіновану дитячу гірку, гойдалки, пісочницю та ще декілька конструкцій дитячого ігрового майданчика, виготовлені з нетравматичних матеріалів, одразу ж обліпила дітвора. Разом з ними були й казкові персонажі – поросята Ніф-Ніф та Наф-Наф, які провели з дітьми багато конкурсів та ігор. А їхні батьки подякували за майданчик представникам влади, без доброї волі й активної участі яких у цій справі свято для дітей могло й не відбутися.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40347 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua