МЕНЮ


27 листопад 2015 - 14:54

Новообрані депутати внесли зміни до бюджету та створили дві робочі групи


На другому пленарному засіданні першої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання, що відбулося сьогодні після обіду, депутати внесли зміни до бюджету, що дозволять виплатити зарплату працівникам освітніх та медичних закладів.

Перед початком другого сесійного засідання міський голова Андрій Райкович оголосив повідомлення про створення в міській раді фракції "Опозиційний блок", до складу якої ввійшло пять депутатів.

Після цього депутати ухвалили рішення про звільнення Івана Марковського з посади секретаря міської ради шостого скликання у звязку закінченням її каденції.

Також було внесено зміни до бюджету, які дозволять виплатити за першу половину грудня в повному обсязі заробітну плату освітянам та медикам Кіровограда. Як повідомила начальник управління фінансів Любов Бочкова, до Кіровограда надійшли додаткові кошти в межах освітньої та медичної субвенцій в розмірах 558 тисяч гривень та 331 тисяча гривень відповідно. Ці кошти будуть витрачені на оплату праці бюджетникам. Крім того, зроблено перерозподіл видатків освітньої та медичної галузі, що дозволило додатково вивільнити ще близько 5,4 мільйона гривень на ці цілі. Як зазначила Любов Бочкова, до бюджету ще вноситимуться зміни, аби віднайти кошти на виплату зарплати бюджетникам за другу половину грудня.

Крім того, депутати збільшили доходну частину бюджету на 12,1 мільйона гривень за рахунок субвенції з державного бюджету на покриття різниці в тарифах на послуги теплопостачання. Ці кошти КП "ТЕплоенергетик" та ДП "Кіровоградтепло" використають на погашення заборгованості за газ.

Цього ж дня депутати утворили дві робочі групи - з питань розробки проектів Регламенту Кіровоградської міськоїради та положення про постійні комісії КМР.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35191 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua