МЕНЮ


28 вересень 2012 - 12:08

Інспекція праці допоможе вам на робочих місцях!


Державна інспекція України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці та соціальними партнерами розпочинає інформаційну кампанію „Інспекція праці допоможе вам на робочих місцях!”. Вона проходитиме з вересня по листопад нинішнього року. Основна мета інформаційної кампанії – це впровадження у роботу державних інспекторів праці механізмів профілактики порушень трудового законодавства.

У рамках інформаційної кампанії передбачається проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи інспекторами з питань праці під час здійснення перевірок підприємств, прийом громадян. Виконуючи дане завдання, інспектори розповсюджуватимуть тематичні брошури та постери, підготовлені Міжнародним бюро праці й урядом Канади.

Тематика цих брошур – це інформація про інспекцію праці, питання неоформленої праці, виплати заробітної плати, права та обов’язки у сфері праці.

Інспекцією з питань праці в Кіровоградській області за 8 місяців цього року перевірено 937 підприємств та виявлено 2588 порушень трудового законодавства, більшість яких стосувалась оплати праці.

За 8 місяців ц.р. у державних інспекторів праці на особистих прийомах побували 2876 громадян, розглянуто 815 письмових звернень громадян і підприємств.

Роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукатиме роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу, згадати про відповідальність перед своїми працівниками. В рамках кампанії „Інспекція праці допоможе вам на робочих місцях!” кожна людина матиме можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації її особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36842 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua