МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:16

Інтернет, доступний кожному


До центральної бібліотеки на церемонію відкриття пункту вільного доступу до мережі Інтернет завітали міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови Лариса Андреєва, начальник департаменту інформаційних технологій програми “Бібліоміст” Вадим Берест, волонтер Корпусу миру Керон Джоунс, голова Кіровської районної у місті Кіровограді ради Олександр Рацул, начальник міського відділу культури та туризму Анна Назарець, регіональний представник програми “Бібліоміст” Олександр Шлєєнков. Усі ці люди були настільки не байдужими до реалізації проекту, що перемога кіровоградських книгозбирачів стала і їхньою перемогою також.

Користуватися послугами інтернет-пунктів безкоштовно можуть всі, та особлива увага приділятиметься людям з обмеженими можливостями. Проект "Чути тих, хто не чує", за який бібліотеки, власне, й отримали грант, передбачає роботу з людьми, які мають вади слуху. І за цей напрям діяльності подякували колективу бібліотеки дефлімпійські чемпіонки Анна Товста та Ірина Терещенко, які не просто вільно орієнтуються в Інтернеті, а й консультуються з допомогою скайпу зі своїм тренером та рідними, коли перебувають у від’їзді.

А як спілкуватись по скайпу, продемонструвала відеоконференція з бібліотеками-філіями №№ 8, 12, 16, де в цей же час також проходили урочистості.

Завдяки благодійній допомозі розширився спектр бібліотечних послуг і для інвалідів по зору – голова благодійного фонду соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Єдність” Шаміль Чубаєв надав бібліотеці чотири прилади “Монітор-лупа”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44685 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua