МЕНЮ


24 вересень 2012 - 09:37

Обвинувальний вирок за сфальсифіковані протоколи


До двох років обмеження волі засуджено начальника відділення пожежного поїзда станції Знам’янка за складання фальсифікованих протоколів про вчинення адміністративного правопорушення.

У червні поточного року стосовно начальника одного з відділень пожежного поїзда станції Знам’янка загону відомчої воєнізованої охорони Одеської залізниці порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення. Маючи на меті бути поміченим в очах керівництва як сумлінний працівник, він складав завідомо неправдиві документи. Як результат, при відсутності факту адміністративного правопорушення, двох невинних громадян було оштрафовано. А для укриття факту підроблення адмінпротоколу та постанови про накладення адміністративного стягнення, посадовець підробив підписи від імені «правопорушників».

Вироком суду особу засуджено за ч.1 ст.364 та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України до двох років обмеження волі з іспитовим строком на один рік з позбавленням права займати певні посади на один рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36225 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua