МЕНЮ


22 листопад 2013 - 16:06

Одного звільнили, іншого залишили, а кондуктора – на килим


Кіровоградська комісія з розгляду скарг громадян на нетактовну поведінку водіїв регулярно викликає на килим маршрутників, які по-хамськи ставляться до пасажирів, зокрема виганяють з маршуток представників пільгових категорій.

Так, на засіданні, що відбулося минулого тижня, розглядали кілька скарг пенсіонерів на те, що їм відмовили у перевезенні або вимагали гривню за проїзд. Якщо водія маршрутки №15 на прізвище Болілий, на якого раніше вже були нарікання, після скарги Лілії Камінської члени комісії рекомендували звільнити з роботи (перевізник напередодні повідомив, що такий у нього більше не працює), то Володимиру Малишенку, водію маршрутки, яка курсує на 18-у маршруті, поталанило більше. Пенсіонерка Валентина Жердієва скаржилася на те, що водій грубо поводився та вимагав у неї гривню за проїзд, але керівник підприємства взяв того на поруки та гарантував, що його працівник більше не дозволятиме собі такого грубого поводження з пасажирами, які мають право на безкоштовний проїзд.

Та, крім водіїв, досить нервову обстановку в салоні автобуса може спровокувати й кондуктор. На цьому наголосила у своєму зверненні до членів комісії громадянка Філіпенко, яка, будучи інвалідом, трохи забарилась, сідаючи у салон 274-го автобуса. Мало того, що транспортний засіб рушив з відчиненими дверима і жінка мало не випала з нього, так ще потім усю дорогу вислуховувала голосні дорікання кондуктора. Керівник автобусного парку № 13527 Анатолій Голованов, який, до речі, також входить до складу комісії, зазначив, що, ретельно розбираючись із тією конфліктною ситуацією, дійшов висновку, що дії кондуктора були неправомірними. Не лише з нею, а й з усіма іншими членами колективу, які обслуговують пасажирів, проведено роз’яснювальну роботу та наголошено, що в разі повторення подібних випадків порушників звільнятимуть з роботи. А щодо того, що автобус рушив з відчиненими дверима, то Анатолій Голованов зазначив: за технічними даними рух транспортного засобу в такому випадку просто неможливий. Це підтвердила й негайна експертиза фахівців Укртрансінспекції відразу після цього конфлікту.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34851 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua