МЕНЮ


15 листопад 2013 - 13:04

Олександр Cаінсус: В центрі уваги мають бути ветерани війни


Кіровоград активно готується до відзначення 70-річчя визволення обласного центру від фашистських загарбників.

Хід підготовки святкових заходів проконтролював міський голова Олександр Саінсус на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради у вівторок.

За інформацією начальника відділу культури та туризму Анни Назарець, 8 січня, в день визволення Кіровограда, на мешканців та гостей міста очікує насичена й цікава святкова програма, яка розпочнеться о 10.00 мітингом-реквіємом і покладанням квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку “Багнет” та пам’ятника “Жертвам фашизму” на меморіальному комплексі “Фортечні вали”. На меморіальному комплексі Кіровоград отримає і символи Всеукраїнської та обласної естафет пам’яті “Слава визволителям”.

Цього ж дня об 11.45 відбудеться відкриття оновленого музею визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників у приміщенні гімназії імені Тараса Шевченка. Урочистості з театральним дійством та концертною програмою з нагоди 70-річчя визволення обласного центру пройдуть у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького. Планується, що в святковому концерті візьме участь Національний президентський оркестр. По завершені урочистостей, орієнтовно о 16.30, над Кіровоградом засяє вогнями святковий феєрверк.

– Під час усіх заходів з відзначення визволення Кіровограда основна увага має бути приділена нашим ветеранам, – наголосив на нараді Олександр Саінсус. – А турбуватися про них слід щодня.

На нараді міський голова поцікавився у керівників виконавчих органів, як проходить у Кіровограді акція “Зірка пам’яті”, коли і у кого з ветеранів востаннє були представники міської ради, які проблеми допомогли вирішити.

– Жоден кіровоградський ветеран не має бути обділений нашою увагою, – звернув увагу учасників наради Олександр Саінсус і націлив їх на першочергове задоволення всіх потреб ветеранів – від медичного обслуговування до вирішення житлово-комунальних проблем. Крім того, дуже важливими є підтримка постійного зв’язку з ветеранами закладів освіти, бібліотек міста, їх залучення до громадського життя, організація зустрічей у шкільних колективах, участь в культурно-мистецьких акціях. Саме тому, підкреслив міський голова, такі заходи мають бути ретельно виписані в програмі святкування 70-річчя визволення Кіровограда і взяті на особливий контроль.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34707 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua