МЕНЮ


class="cn_news_even">
8 квiтень 2016 - 16:32

Оновлення до поминального дня


На алеї Слави Рівненського цвинтаря, де поховано полеглих на сході України під час АТО кіровоградців, до Великодня буде встановлено новий паркан, кабіну для охоронців, підсипано землю під деякі могили наших героїв, аби рідні полеглих у поминальний день місця їхнього вічного спочинку побачили в найкращому вигляді.

Про це вирішили першого квітня міський голова Андрій Райкович разом зі своїми заступниками Олександром Мосіним та Олександром Грабенком, секретарем міськради Сергієм Бойком, начальником міського управління капітального будівництва Віктором Ксенічем та головним архітектором Кіровограда Вадимом Мездріним під час обстеження стану меморіалу полеглим воїнам-атовцям.

Приїхавши на місце поховання українських бійців, названі посадовці побачили, що загалом алея Слави доглянута, на ній і довкола неї чисто, висаджено гарні рослини. Однак огорожа, що відділяє алею від старого цвинтаря, дещо псує враження від побаченого. Тож її й вирішили замінити на новий металевий паркан. Його ескіз має підготувати Вадим Мездрін.

– Цей паркан необхідно замінити, його можна виготовити із сучасніших матеріалів, наприклад – з металопрофілю, підібрати за кольором та стилем, – зазначив міський голова. – Зробити все треба якісно, у найкоротші строки, бо нова огорожа має з’явитись уже до Великодня.

Також міський голова та названі вище працівники міської ради дійшли згоди щодо того, що найближчим часом на алеї треба встановити будку для її охоронців, які наглядають за могилами та меморіалом загалом, підсипати землю під гранітні плити могил, під якими вона протягом зими просіла, а також на одному з двох рядів могил (тому, де їх лише декілька) розгорнути ґрунтове покриття з травою.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.37735 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua