МЕНЮ


18 жовтень 2012 - 15:18

Опалювальний сезон розпочався


Опалювальний сезон у Кіровограді розпочався, як і планувалося, 15 жовтня. Правда, в окремих будинках під час пуску тепла виникали аварійні ситуації, проте, у більшості їх вдалося ліквідувати за досить короткий термін.

– Зараз тепло подається майже у всі освітні та лікувальні заклади, – розповіла редакції начальник виробничо-технічного відділу головного управління житлово-комунального господарства міської ради Світлана Слоневська. – Наприклад, з 42 дошкільних дитячих закладів лише в одному (ДНЗ №65) був виявлений порив, який екстрено ліквідували. Із 20 лікувальних закладів тепло отримують 17, три від нього поки що відмовились у зв’язку з теплими погодними умовами. Але й там все готово, щоб при зниженні температури повітря ввімкнути опалення. У пологовому будинку ім. Святої Анни у п’ятому корпусі – порив мереж, який зараз ліквідовується. Школи почнуть опалюватись з 24 жовтня, адже діти зараз на канікулах.

Щодо житлового фонду, то з 878 будинків 844 вже отримують тепло. У 33 будинках виникли певні технічні проблеми, але всі роботи намагаємось виконувати швидко та якісно. До ліквідації аварій підключені всі профільні комунальні служби – житлово-експлуатаційні, теплопостачальні підприємства, КП «Аварійно-диспетчерська служба». Зокрема, велике навантаження зараз лягло на жеківців – десь сушилки для рушників потекли, десь розводки на верхніх поверхах порвало, десь не було вчасно замінено засувку, хтось із мешканців верхніх поверхів не хоче спускати воду…Зазначу, що одномоментно охопити всі будинки неможливо – не вистачає робочих рук, однак комунальники вживають всіх заходів, аби якомога швидше у квартирах кіровоградців стало тепло. Роботи контролюють завідуючі будинками, якщо трапляються пориви, відразу викликають аварійну службу.

Добре спрацювали при підготовці житлового фонду й наші тепловики. У них вже до п’ятого вересня були готові акти готовності до опалювального сезону. З першого жовтня вони почали випробовувати мережі, наповнювати їх водою, а восьмого жовтня уже повністю закінчили ці роботи.

Добре, що вирішено проблему із постачанням газу теплогенеруючим підприємствам. Вони частково проплатили закупівлі, частково держава погасила різницю в тарифах, а борги були реструктуризовані. Єдине – була затримка з оплатою за електроенергію, але й тут питання вирішилось позитивно.

Тож будемо сподіватись, що опалювальний сезон пройде спокійно, без масштабних аварій. Зараз відносно тепло, тому є час щось підлатати, відремонтувати, щоб у всеозброєнні зустріти холоди.20 жовтень 2012 - 20:21
Лариса (вст)

Сьогодні вже 20 жовтня, а в нашій квартирі тепла ще не було, та й навряд чи буде, тому що працівники КРЕПу № 10 приходять після наших щоденних дзвінків,але нормально видалити повітря з системи опалення не можуть, це вже на протязі багатьох років. Після вимушених скарг на гарячу лінію губернатора, а інколи й гарячу урядову лінію, тепло відразу ж з"являлося. Чому так? В квартирі мешкає 2 інваліди. Хто може нам допомогти ? Адреса: вул.Жадова, 30, кв.33. На останньому поверсі жодного разу господарі кв.37 повітря з системи опалення не видаляють.Чому інші мешканці повинні страждати?

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37182 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua