МЕНЮ


4 жовтень 2011 - 18:49

Опалювальний сезон - за розкладом


Якби на вулиці вже завтра різко похолодало, у квартирах кіровоградців, школах та лікарнях було б тепло. Принаймні, такий висновок можна зробити із почутого на нараді міського голови Олександра Саінсуса, під час якої обговорювалося питання готовності теплопостачальних підприємств, житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезону.

Як зазначив начальник головного управління житлово-комунального господарства Олександр Головченко, котельні, теплопункти теплопостачальних підприємств готові до роботи стовідсотково, виконано запланований обсяг ремонтів на теплових, водопровідних мережах – як зовнішніх, так і внутрішньо-будинкових, залишилося лише ліквідувати кілька поривів, виявлених під час гідравлічних випробувань, у центральній частині міста. Всі котельні КП «Теплоенергетик» обладнані лічильниками теплової енергії (це було обов’язковою умовою для отримання лімітів на газ), у ДП «Кіровоградтепло» прилади обліку встановлені на 12 із 23 котелень, на решті монтаж мають завершити до 15 жовтня. Готові прийняти тепло практично всі школи, дитсадки, лікарні (пологовий будинок №1 та будинок дитини, за інформацією ДП «Кіровоградтепло», вже опалюються). Отримали акти готовності всі житлові будинки комунальної власності, на цьому тижні мережі почали заповнювати водою. Керівники теплопостачальних підприємств повідомили також, що вже підготували необхідні документи для отримання лімітів на газ, однак організаційно ці питання остаточно ще не вирішені – справа в тому, що функції з реалізації природного газу від ДК "Газ України" днями передано до НАК "Нафтогаз України", в останньої ж поки що немає печатки й не визначено посадову особу, що уповноважать на підписання договорів.

Серед проблем Олександр Головченко назвав відсутність актів готовності в будинків житлово-будівельних кооперативів та ОСББ, у недостатній кількості заготовлено поки що протиожеледної суміші, а керівники управлінь, що опікуються гуманітарною сферою, звернули увагу на брак коштів для розрахунків у листопаді-грудні бюджетних установ за енергоносії у зв’язку зі зростанням із першого жовтня вартості газу для цього виду споживачів.

Міський голова Олександр Саінсус підкреслив, що стан підготовки до опалювального сезону – на постійному контролі влади, й наголосив на необхідності оперативного вирішення тих проблемних питань, що були озвучені на нараді.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36106 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua