МЕНЮ


28 вересень 2012 - 12:04

Особливим дітям - особливу увагу


Від імені всіх батьків маленьких пацієнтів цього закладу Ірада Вигуляр, Тігранугі Волонтирець, Людмила Лушна та Інна Рудик висловили своє задоволення умовами перебування дітей у закладі, їхніми успіхами, поліпшенням стану здоров’я. Їхні дітки мають різні діагнози, але жінки вірять, що завдяки таким небайдужим та досвідченим фахівцям, як директор центру Анна Заботкіна, лікар-педіатр Лариса Чуприна, психолог Інна Гризлюк, логопед Наталія Нестеренко, вчитель- реабілітолог Ольга Мазур, асистент вчителя-реабілітолога Алла Суховерко, фахівець з фізичної реабілітації Сергій Прудко, вони та всі інші вихованці зуміють подолати свої хвороби, підуть до дитячих садочків, шкіл.

Мами маленьких пацієнтів також відзначають, що перебування у центрі цілком безкоштовне, утримання діток фінансується з міського бюджету. У приміщеннях центру затишно та охайно, є необхідне приладдя для фізичної реабілітації, чимало різноманітних іграшок, засобів навчання та розвитку тощо. Діти охоче поспішають до закладу, адже вони відчули радість спілкування із своїми ровесниками, – до цього їхній світ обмежувався чотирма стінами домівки, а тут таке розмаїття вражень, добрі, сердечні люди. Мами радіють першим успіхам своїх чад. При непростих діагнозах діти повеселішали, навчились малювати, охоче спілкуються з оточуючими, грають у різні розвиваючі ігри. Батьки переконані, що своїми силами вони точно не досягли б подібних зрушень у розвитку власних дітей.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА28 вересень 2012 - 20:32
юля (вст)

sty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36292 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua